Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą. Subskrybuj nasz firmowy newsletter.

zapisz wypisz

O grupie


Jesteśmy grupą firm świadczącą szeroką gamę usług, począwszy od fazy koncepcji po czas eksploatacji elektrowni opartych na Odnawialnych Źródłach Energii. Efektem naszych prac jest kompleksowa analiza możliwości posadowienia pojedynczych turbin wiatrowych jak i całych farm, obejmująca aspekty optymalizacji, ekonomii oraz ochrony środowiska.

Nasze prace rozpoczęliśmy od stawiania masztów pomiarowych o wysokości50 m, których konstrukcja opierała się na aluminiowej kratownicy przestrzennej. Był to maj 2009 roku.  Dziś oferujemy naszym Klientom nie tylko maszty do pomiaru wiatru własnej konstrukcji, ale świadczymy szereg innych usług w zakresie eksploatacji OZE.

Opracowujemy raporty i ekspertyzy przyrodnicze obejmujące wpływ planowanej inwestycji na środowisko, w tym hałas, migotanie cienia, badania ornitologiczne oraz chiropterologiczne. Oferujemy sporządzanie audytów wietrzności w oparciu o dane pochodzące z naszych masztów oraz dane dostarczone przez Klienta. Opracowania wykonujemy z wykorzystaniem programów WindPRO oraz WASP.

Jesteśmy producentem masztów kratownicowych wykonanych ze stali o wysokościach 80, 100 oraz120 metrów. Nasze maszty charakteryzują się dużą sztywnością, odpornością na oblodzenie oraz silne porywy wiatru dzięki czemu mogą być instalowane w różnych warunkach klimatycznych.

W ciągłej sprzedaży posiadamy aparaturę pomiarową uznanych na świecie producentów jak Thies Clima, Kintech, Second Wind, NRG Systems, Young, Kintech oraz Ornytion. Nasze doświadczenie wsparte jest współpracą z pracownikami naukowymi wielu uczelni oraz instytutów badawczych takich jak Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Warszawski.

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i montażu przemysłowych systemów fotowoltaicznych autonomicznych oraz podłączanych do sieci energetycznej. Realizujemy inwestycje w systemach kogeneracji oraz hybrydowych dla biogazowni, fotowoltaiki oraz turbin wiatrowych.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

zwiń szczegółyrozwiń szczegóły

Nasze marki